The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!

KazaloPomoč pogostih vprašanjIščiRegistriraj seSkupine uporabnikovPrijava
Ura

Mesec na forumu
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Čet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Pon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Sre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Pet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Tor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Ned Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Pon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Ned Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Ned Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut

Share | 

Bazen 3

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Sob Maj 24, 2008 4:13 pm

"ah hecala sm se.. namensko sm rekla s fantom" je rekla Kiara ker je mislila da clark misli da se je zmotila, saj je bil nekm zmeden.. ker še zmeri ni pogruntaw je rekla, da je hotla reč da je kao gej.. "ampak sej sm se le zajebavala" je rekla mirno. "zdej ne mislt da zgledaš tko k sm ti to rekla" in premerila clarka s pogledom, ter se mu zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Clark Smith
Odrasel
Odrasel

Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Sob Maj 24, 2008 9:57 pm

"Aha...," je rekel resno Clark, se mu to ni zdelo ravno smešno. Vzel je revijo in zakopal obraz vanjo. Nekaj stvari je v reviji kar preskočil, saj je bilo večinoma za ženske. Prebral je le tu pa tam kakšen članek.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Maj 25, 2008 12:23 am

hjoo ku se tipi ne znajo šalt si je mislila Kiara, ko je videla da je Clark vzel to nekam resno.. zavila je z očmi in odšla do toboganov, kjer je srečala
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'

Število prispevkov : 1926
Registration date : 09/10/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Maj 25, 2008 1:17 pm

Welique, ki je še vedno čakala, da pride Lory po toboganu. "O, Kiara!" je vzkliknila, ko jo je zagledala. "Nisem vedla, da si tudi ti tukaj. Si prišla sama?" Welique je pogledala gor po toboganu. "Ah, še vedno je ni," je rekla in še naprej čakala.

Prijatelji:
- Ashley Smith: *
- Melani Terras: ***
- Ian Johnson: **
- Maya Terras: *
Najboljši prijatelji:
- Clark Smith: *****
- Kiara Banks: *****
Sovražniki: /
Zaljubljenost: /
Ljubezen: /
Zaroka: /
Poroka: /
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://sims2.justgoo.com
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Maj 25, 2008 10:24 pm

"ubistvu ja.." je rekla Kiara in potem nadaljevala: "ampak sm potem srečala Clarka.. se pa lih sonči zuni, js sm pa pršla mal do toboganov.. se greš spustit?" jo je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel

Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Maj 25, 2008 10:40 pm

Clark je odložil revijo, saj jo je že prebral oz. prelistal. Ravno je hotel reči nekaj Kiari, ko je opazil, da je ni več. Hitro je skočil na noge in se oziral na okoli. Ni je bilo. Da je ni kdo ukradel??... se je zaskrbljeno vprašal. Ah..neee..ni mogoče., si je spet rekel saj se mu to ni zdelo mogoče. Zaskbljeno je gledal okoli in odločil se je, da gre v notranje bazene pogeldati če je tam. Če je pa ni..potem grem pa naravnost na policijo, si je mislil, pobral svoje stvari s tal in se hitro odpravil v notranje bazene.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Maj 25, 2008 11:03 pm

Kiara se je ravnokar spuščala po toboganu, ko je z višine videla Clarka, ki se nemirno ozira naokoli.. pomahala mu je a je zgleda ni videl. Čudno je pogledala, saj je videla da ima pri sebi vso kramo ki jo je prinesel. Sledila mu je do garderob, kjer se je nekam hitro oblačil in se oziral na vse strani.. pomislila je na najhujše.. mogoče me vara.. si je mislila in stisnilo jo je v pljučih. In sesedla se je na stopnice pred izhodom.. bila je kar v kopalkah.. čakala je da pride Clark po stopnicah.. bila je jezna in se popolnoma obvladala.. hladno je zrla predse.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Jun 01, 2008 7:30 pm

Kiara mu je pomahala nazaj in se nato odpravila nazaj v bazene.. prav mraz ji je postalo ko je bla toliko časa na suhem. Skočila je v toplo vodo in voda jo je kar objela. Tako je uživala da je po hrbtu dobila mravljince. Plavala je hrbtno po vodi.. Ni bilo več gužve, bazen pa je bil odprt do 11 ure. K njej je priplaval/a..
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel

Število prispevkov : 735
Registration date : 23/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Pet Jun 06, 2008 2:08 pm

Ko je Ian vstopil v bazene, si je najprej poiskal prost ležalnik. Iskal ga je lep čas, saj so bili skoraj vsi ležalniki že zasedeni. Končno ga je našel, se odpravil k njemu in odložil nahrbtnik nanj. Odločil se je, da ne bo zapravljal časa s sedenjem na leželniku, zato je hitro skočil v bazen in začel hrbtno plavati. Kar naenkrat se je po pomoti zaletel v nekoga. Obrnil se je in zagledal punco, ki jo je srečal na stadionu. "Oprosti," se je hitro opravičil. "Malo nepreviden sem bil."
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Pet Jun 06, 2008 6:04 pm

" O Ian!" je presenečeno vzkliknila Kiara.. "Sorry jaz sem bila kriva.. nism gledala nazaj" se je opravičila. "Fajn, ker ni gužve, ne?" je rekla in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Jun 08, 2008 2:59 pm

"Sej tudi jaz nisem gledal nazaj. Ja, fajn je, ker ni gužve. Lahko prosto plavaš," je odgovoril Ian in napravil nekaj zamahov. "Okej, grem jst malo plavat. Sej zato sem tudi prišel. Če hočeš, se mi lahko pridružiš." Začel je plavati po bazenu.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Jun 15, 2008 10:19 pm

"OK" je rekal Kiara in plavala sta drug ob drugem. Ko sta prišla na polovico bazena se je Kiara vstavila in rekla: "malo bom delala mrtvaka. Ti lahko plavaš še nekaj dolžin potem greva lahko skupaj na tobogane" čeprav ji ni bilo do tega zadnjega. Lebdenje na vodi ji je vedno zelo dobro delo, saj jo je vso sprostilo in tudi rada bi bila malo sama. Spet ji ni ušla misel, da bi lahko potem spet premlevala o Clarku. Zadnje čase se ji je po glavi vrtel le še on, v notranjost pa se ji je zajedalo vso trpljenje.. pogrešala ga je on pa je ni niti poklical.. že več časa se nista tudi videla ne.. Kiara je spet potočila solzo in zakrila obraz z dlanmi pred Ianom ter se nato potopila v vodo in odplavala nekaj metrov proč pod gladino vode.. tam ni nihče videl njenih solz, ker so se vse zlile z vodo v katero se je potopila.

Kiara se je odločila, da gre domov. Za danes sem imela dosti si je mislila. Pomahala je Ianu na drugi strani in mu zaklicala, da gre domov. Vzela je brisačo in šla pod tuš. Ker ji je bilo neznansko toplo je odprla mrzlo vodo in takoj dobila kurjo polt. Tresla se je ampak to ji je vsake toliko dobro delo. Ovila se je v brisačo in se oblekla ter nato zapustila bazene.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Pet Jun 20, 2008 12:18 pm

Lory še vedno ni bilo na spregled. Welique je čakala vsaj kakšnih 15 minut že odspodi, pa Lory še vedno nikjer ni bilo. Odločila se je, da jo gre poiskat.
Povzpela se je po stopnicah za tobogan in tam je zagledala...
...Lory, katero so obdajali gruča fantov in je zgledalo, kot bi ji nekaj grozili.
"LORY!" je prestrašeno, na ves glas zavpila Welique in obstala kot okamenela. Ni mogla narediti niti enega, samcatega koraka več. Kdo so tisti? Kaj ji hočejo storiti?, so ji besede odmevale v glavi. Prestrašeno je zrla v gručo fantov in Lory..

Njeno kričanje (Lory) je še vedno odmevalo po bazenu in nekatere glave ljudi, so se že obrnile proti njej.
Welique je bilo vseeno. Naj jo gledajo, kot ta bi padla z marsa. Ona more rešiti Lory. Ampak kako?? Ne more kar prikorakati tja in jim rečti naj grejo, saj bi jo lahko še njo zgrabili. Ohh..škoda da neznam samoobrambe, je pomislila. Res bi ji prišla zelo prav.

Od šoka sploh ni morala misliti, kaj naj stori. Še vedno je stala tam, kot okamenela in prestrašeno buljila v njih..

Prijatelji:
Najboljši prijatelji:
Nazaj na vrh Go down
Ian Johnson
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Pet Jun 20, 2008 9:32 pm

Ian je zaslišal, da je nekdo pri toboganih zavpil besedo 'Lory'. "Pa ja, da ni tukaj Lory?" se je potihoma vprašal in hitro odplaval ven iz bazen ter stekel po stopnicah navzgor do začetka tobogana. Zagledal je punco, ki jo je spoznal na Loryni zabavi. "Hej, kaj pa je.." je začel Ian, vendar je sredi stavka obmolknil. Fantje so pogledali proti njemu in se mu zarežali. "Kaj počnete?" je Ian vprašal s tako hladnim glasom, da je marsikoga oblila kurja polt. Fantje so se še bolj zarežali in se začeli obračati proti njemu. "Kaj je? Menda ni to tvoja punca," je rekel eden izmed njih, ki je bil najbližje Ianu in ostali fantje so se še bolj zasmejali. Iana je razganjalo od besa. Pomignil je Lory in Welique naj se neopazno zmuzneta mimo in stečeta po stopnicah. Bo že nekako opravil s temi fanti.
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

Število prispevkov : 523
Registration date : 21/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Pet Jun 20, 2008 9:51 pm

Lory je bila pretresena saj so ji tele tip težili in.... videla je Iana, ki ji je pomignil, da naj se izmuzne iz kroga. Lory je hitro stekla po stopnicah do Welique. Opazovala je Iana in tiste tipe.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Sob Jun 21, 2008 8:51 pm

Welique je razumela Ianov pogled. Neopazno se je zmuznila mimo in stekla po stopnicah. "Kaj bova naredili?" je vprašala Lory, ko je ta prišla do nje. Pri začetku bazena je zagledala reševalca, ki se je ravno drl na najstnika, ker je skakal v vodo. Hitro, brez pomisleka in čimbolj previdno je stekla do njega in mu začela razlagati, kaj se je zgodilo. "Vidite tisto punco tam? No, tisto so nadlegovali. Prosim, pomagajte nama." Brž, ko mu je razložila situacijo, je reševalec švignil po stopnicah navzgor in fante pregnal iz bazenov. Welique je počakala, da je reševalec prišel nazaj dol in se mu zahvalila, nato pa odšla k Lory in pri njem zagledala Iana. "Lory, kaj se je zgodilo? Zakaj so te nadlegovali?"

Prijatelji:
Najboljši prijatelji:
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Jul 06, 2008 5:44 pm

"Ne vem" je zbegano govorila Lory in pogledovala sem in tja. " Odpravila sem se na tobogan in sem čakala v vrsti. Nato je prišel en tip, v vrsto za mano, pač normalno." je pojasnevala Lory." Nato me je začel prijemati za boke in sem se obrnila in mu rekla naj neha. Potegnil me je iz vrste in prišlo je še več tipov" je govorila Lory, ki je bila v šoku. Nato je še rekla " hoteli so me posiliti Welique" Lory se je zjokala in še naprej govorila " Obkrožili so me in....in.." Lory ni več mogla. Sesedla se je na tla in ostala tiho.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Jul 06, 2008 8:44 pm

Welique jo je sočutno objela, nato pa se ji je zazrla v obraz. "Lory, sedaj je vse v redu, ja? Vem, da tega ne boš še kar nekaj časa pozabila, vendar bodi vesela, da se ni zgodilo kaj hujšega. Ampak ti reševalci pa res niso odgovorni. Zakaj so sploh tu? Stavim, da ne bi opazili, če bi se kaj zgodilo," je še dodala in jezno pogledala reševalca, ki je hodil gor in dol ob bazenu in zraven gledal v strop. "Torej," se je obrnila nazaj k Ianu in Lory. "Gremo še kaj plavat, ali gremo domov?"

Prijatelji:
Najboljši prijatelji:
Nazaj na vrh Go down
Lory Smith

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Jul 06, 2008 8:47 pm

" Jaz bi šla kar domov" je rekla Lory in si obrisala solze. Odpravila se je do garderob. Počasi in zamišljeno.
Nazaj na vrh Go down
Welique Terras
'Ta glawna'
'Ta glawna'

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen 3   Ned Jul 06, 2008 8:53 pm

"Ja, jaz tudi. Tukaj sem skoraj že cel dan in.." je rekla Welique in prikimala. "Pa ti, Ian? Greš z nama?" Vprašajoče je pogledala Iana in nenazadnje odšla do svojega ležalnika in pobrala svoj nahrbtnik, ki si ga je obesila na ramo. Vzela je še svojo brisačo in si jo odložila na ramo. "Lory, počakaj!" je zaklicala za svojo prijateljico, ki se je že odpravljala do vrat za garderobe. Pohitela je k njej in skupaj sta odšli do garderob.

Prijatelji:
Najboljši prijatelji: