The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!

KazaloPomoč pogostih vprašanjIščiRegistriraj seSkupine uporabnikovPrijava
Ura

Mesec na forumu
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Čet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Pon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Sre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Pet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Tor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Ned Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Pon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Ned Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Ned Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut

Share | 

Restavracija El Chibo 2

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Sob Maj 10, 2008 7:41 pm

" Js pojem in igram. Kaj pa vidva se ukvarjata tudi z igralstvom?"
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel

Število prispevkov : 1604
Registration date : 02/05/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Sob Maj 10, 2008 7:49 pm

"Ne, jaz se ne ukvarjam z igralstvom. Mislim, v nekaj šolskih predstavah sem že igral, vendar...nevem, če se bom s tem ukvarjal poklicno. Mogoče," je odgovoril Clark, pojedel še zadnji kosček pizze in popil malo coca cole ter si obrisal usta s prtičkom.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Sob Maj 10, 2008 10:09 pm

" No jaz tudi. Igrala sem v veliko predstavah. Poklicno tudi jaz ne bi igrala. Igrala sem celo v enem muzikalu. Drugače pa pojem, kot Terry.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Sob Maj 10, 2008 10:25 pm

"ma poklicno ne igram, drgač pa!"
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Sob Maj 10, 2008 10:33 pm

Na krožniku je sotal samo še en kos pizze. "Ga kdo želi pojesti?" je Clark vprašal dekleti. Spraznil je kozarec coca cole. Bil je že sit in vase ni mogel spraviti niti grižljaja več.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Sob Maj 10, 2008 10:35 pm

"jaz ne! sita sem...Naj Hayley poje... najmanj je pojedla!" Še soka ni mogla popiti do konca, kako je bila sita!
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Ned Maj 11, 2008 12:41 pm

Hayley je res malo pojedla, zato je vzela kos pice in ga pojedla. " Moja sestra rada poje karaoke Very Happy . Meni niso prav všeč. Drugače pa rada pojem, ne, da bi se bahala, napisala sem tudi svojo pesem. Na šoli v katero sem hodila preden smo se preselili je postala himna šole. Very Happy " je povedala Hayley.
Nazaj na vrh Go down
Clark Smith
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Ned Maj 11, 2008 12:45 pm

"Res? Čestitam," je rekel Clark. "No, bomo šli sedaj?" Vstal je in skupaj so se napotili proti pultu, da bi plačali. "Ima katera denar pri sebi?" je Clark potiho vprašal Terry in Hayley. "Jaz sem denarnico pozabil doma."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   Ned Maj 11, 2008 1:03 pm

" Ja saj jaz bi itak mogla plačat Very Happy ker sem vaju povabila Smile ." Natakar je napravil račun in Hayley je plačala. Odpravili so se ven iz restavracije.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 2   

Nazaj na vrh Go down

Restavracija El Chibo 2
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2