The Sims 2 RPG forum

Uzivite se v simsa! Postanite clan druzine in hodite v sluzbo oz. v solo!

KazaloPomoč pogostih vprašanjIščiRegistriraj seSkupine uporabnikovPrijava
Ura

Mesec na forumu
April
16°C
Dež, rahel veter
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Koledar
Latest topics
» Gozdna jasa
Čet Avg 20, 2009 3:01 pm by Welique Terras

» Sprehajalne steze
Pon Avg 17, 2009 4:42 pm by Clark Smith

» Clark Smith & Welique Terras
Sre Avg 12, 2009 5:56 pm by Clark Smith

» RPG Zlatarna
Pet Jul 17, 2009 3:43 pm by Lalyta Banks

» Welique Terras & Kiara Banks
Tor Jun 23, 2009 6:14 pm by Kiara Banks

» Slap
Ned Maj 03, 2009 7:17 pm by Elisabeth Wright

» Hotel For Dogs
Pon Mar 09, 2009 6:42 pm by Ashley Smith

» Reci, da!
Ned Mar 01, 2009 9:11 pm by Ian Johnson

» Blagajna
Ned Mar 01, 2009 1:36 pm by Brooke Smith

Shortcut

Share | 

Restavracija El Chibo 6

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

Število prispevkov : 3522
Registration date : 05/01/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   Čet Avg 14, 2008 12:07 pm

Kiara se je vrnila z zmagoslavnim smehom.. usedla sta se nazaj k mizi "a res?" ga je vprašala in se začudila.. "ja fajn no.. pravo? woohoo to pa ni kar tako!" se je zasmejala. "Ja lahko" je rekla in pobrala denarnico. Ko sta šla do vrat, je Kiari odpadla peta pri salonarju in zvrnila se je po tleh.. začela se je smejati "haha.. saj sem le še tri dni tukaj, potem itaq grem tko da me takih sramot ubistvu ni sram" je rekla ko se je pobirala s tal. Sezula si je en čevelj in čudno hodila skozi vrata, nato se je odločila da gre kar bosa in pospremi Codya domov "če ti ni nerodno zarad mene" je še dodala in mu pomigala s salonarji v roki.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Cody Smith

Število prispevkov : 801
Registration date : 24/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   Čet Avg 14, 2008 2:47 pm

Cody in Kiara sta odšla in Kiari se je kar naenkrat zlomila peta salonarja. Cody se ji je smejal nato pa pomagal vstati. " ne, mi ni nerodno" je rekel in odkimal. Nato je spet začel pogovor o študiju prave " vem, da to ni kar tako. Ampak, ne vem, me kar veseli. Šel bi kot ti. Zardi prakse. " je povedal in dodal " da mam potrdilo, da sem odvetnik" je rekel in pokimal.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   Čet Avg 14, 2008 3:11 pm

"No fino!" je rekla Kiara ko sta hodila po ulicah domov. In je sama bosa stopala med ljudmi. Potem sta spet začela govoriti o študiju. "Aha.." je pokimala Kiara.. "ampak nevem zakaj je življenje tako nepravično." zavzdihnila je. "Ne vem kako se počuti Clark.. a jaz bi se na njegovem mestu izdano.. zapuščeno.. uglavnem.. boli me, ampak to sem si želela že od majhnega" mu je zaupala. "to so moje sanje. Kar pa ne pomeni, da Clarka nimam rada. Seveda ga ljubim.. z vsem bitjem.. a ne morem drugače" se je spet razžalostila. "Zato, če se boš ti tako odločil.. potem ni več poti nazaj.." namigovala je na Sarah. "Biti moraš trden, da narediš kaj takega" je rekla in za hip sta se ustavila. Roko mu je položila na rame in rekla "kar pa meni ne uspeva dobro.. saj vidiš kakšne izpade mam.. ampak zdaj tudi jaz nimam izbire.. vse je že odobreno" je rekla in spustila roko z njegove rame..
Nazaj na vrh Go down
Cody Smith

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   Čet Avg 14, 2008 7:48 pm

Cody se je nasmehnil in začel hoditi naprej. " tega, se zavedam. Jaz te čisto razumem, kako se počutiš, ker jaz če samo pomislim, da bom šel me kar strese" je rekel in dodal " ampak, prepričan sem da bom to naredil, samo še ne vem kdaj" in se nasmehnil. Cody se je po naključju spomnil na Aly. " ej Kiara? ti si vedela, da je Aly bila noseča?" jo je vprašal nato pa pojasnil " ne, zmano, ampak z nekim Jackom, nikoli ga še nisem videl" je rekel in se zamislil.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   Čet Avg 14, 2008 11:24 pm

"No uredu" se mu je nasmehnila Kiara. Nato je začela poplesavati po ulici, da se ji je Cody le smejal. Vsi so jo čudno gledali ona pa se je smejala in vrtela. "Kakšen fajn občutek!" je rekla navdušeno. Odšla sta naprej. Nato je Cody začel govoriti o Aly. "Aly, noseča?" je rekla Kiara ne nevemkako začudeno. "Ah ona je itak bila šjora za eno noč.. slej ali prej bi zanosila" je rekla in skomignila z rameni.. "ampak saj sem ji povedala, da ne bom skrbela za njenega otroka, če ga bo imela tako zgodaj.. oprosti ampak imela je le 19 let.. sicer pa naj dela kar hoče.. uglavnem sem jo spokala iz hiše" je rekla. "Tega Jacka pa niti ne poznam.. tako da.. pa te je varala?" je potem nejeverno vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Cody Smith

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   Pet Avg 15, 2008 2:48 pm

Cody je bil presenečen nad tem, da Aly, Kiari ni povedala. Odgovoril je " če me je varala? " je še enkrat ponovil vprašanje " jap" je rekel n pokimal z glavo. " midva sva bila skupaj približno 5 do 6 mesecev. Na letališču mi pa je povedala, da je v tretjem mesecu." je rekel in našobil ustnice. "mah, ona je bla že tko mal čudna" je rekel in dodal " brez zamere" je rekel in odkimal z glavo.
Nazaj na vrh Go down
Kiara Banks
Odrasel
Odrasel

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   Pet Avg 15, 2008 5:17 pm

"prasica.." je zamrmrala z glavo in privzdignila obrvi, ko jo je Cody pogledal. "kakšne zamere" se je posmehnila in zmajala z glavo.. "ahh.. ne zanima me kje je in kaj dela.. saj mi je sama povedala naj se ne vtikam v njeno življenje.. naj dela kar hoče, me ne zanima" je rekla in nato zavzdihnila.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Restavracija El Chibo 6   

Nazaj na vrh Go down

Restavracija El Chibo 6
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2